BWS Germanlingua
Niemiecki w Niemczech
  
Kursy niemieckiego w Niemczech
Niemiecki w Berlinie
Kursy niemieckiego
Szkoła językowa
Zakwaterowanie
Program rozrywkowy
Ceny i terminy
Kontakt
Zgłoszenie
 
Niemiecki w Monachium
 
 Deutschkurse
  Learn German
 Kursy niemieckiego Berlin

Najlepsza szkoła językowa w Monachium

Nauka języka niemieckiego w Berlinie

Berlin - stolica Niemiec - miasto Multi - Kulti

Berlin to tętniące życiem kulturalne centrum Niemiec z "klimatami"
o międzynarodowym odźwięku, porównywalnym z atmosferą panującą w takich metropoliach światowych jak Nowy Jork czy Londyn.

Bezustannie przybywają tutaj całe rzesze turystów, a każdy kto przybył tutaj raz, chętnie odwiedza Berlin ponownie. To nie tylko miejsce z powalającą z nóg ilością zabytków i atrakcji do zwiedzania, to miejsce studentów z całego świata, jest parkietem międzynarodowym dla pracowników firm, przedsiębiorstw, ludzi biznesu czy polityków, a przede wszystkim to miejsce ze szczególną aurą dla malarzy, pisarzy, ludzi kina i teatru oraz innych artystów.

Rok w rok w Berlinie odbywją się liczne festiwale oraz niezliczone imprezy kulturalne np. multikulturalne gigantyczne przedsięwzięcie "Karnawał kultur".
Od 1996 roku mieszkańcy Berlina pochodzący z różnych państw wspólnie świętują
i bawią integrując się w jedną grupę.

Każda dzielnica Berlina charakteryzuje się czym innym: Kreuzberg zdominowany jest tureckimi targami i smakołykami tureckiej kuchni, Prenzlauer Berg jest chojnie obsiany małymi i jeszcze mniejszymi barami i barkami, a na Potsdamer Platz co roku rozwijany jest badzo długi czerwony dywan z okazji słynnego międzynarodowego festiwalu filmowego w Berlinie.

Na różnorodnych wystawach i wernisażach oraz w licznych berlińskich muzeach można natknąć się na wiele elementów zaczerpniętych z historii Niemiec i odkryć lub poszerzyć horyzonty świata sztuki. Podczas zwiedzania miasta można natchnąć się na różnorodne projekty architektoniczne ostatnich lat.

Miastem partnerskim jest Warszawa.

Przydatne linki

 Kursy języka niemieckiego w Berlinie

  
© German Course Berlin
BWS Berlin - Friedrichstraße 101-102 - 10117 Berlin-Mitte - Germany - Tel: +49 (0)30 280 939 33

Datenschutzerklärung