BWS Germanlingua
Niemiecki w niemczech
  
Kursy niemieckiego w Niemczech
Niemiecki w Berlinie
Kursy językowe
Szkoła językowa
Zakwaterowanie
Program rozrywkowy
Ceny i terminy
Kontakt
Zgłoszenie
 
Niemiecki w Monachium
 
 Deutschkurse
  Learn German
 Kursy niemieckiego Berlin

Najlepsza szkoła językowa w Berlinie

Nauka niemieckiego w Niemczech
Zakwaterowanie w Berlinie

Zakwaterowanie

Od lat organizujemy zakwaterowanie u staranie wyselekcjonowanych rodzin goszczących - tego rodzaju pobyty cieszą się ogromną popularnością ze względu na wiele atutów i praktycznych rozwiązań. Pobyt ze śniadaniem na miejscu w dwu osobowym pokoju dzielonym ze studentami z innych państw. Za pokój jednoosobowy oraz kolację pobierana jest dodatkowa opłata. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo okazję żyć i poruszać się w środowisku niemieckojęzycznym i poznawać tutejsze obyczaje. Są to najczęściej rodziny posiadające własne dzieci lub małżeństwa i pary bezdzietne albo osoby wolne w różnym wieku.
Ceny - rodzina goszcząca


Dla osób preferujących niezależność, oferujemy mieszkanie studenckie w jedno- lub dwuosobowych pokojach. Na miejscu wspólne: kuchnia, zmywarka, łazienka z pralką oraz dostęp do internetu (WiFi/LAN). Wyżywienie organizowane jest we własnym zakresie. Talko dla osób mających ukończone 18 lat.
Ceny - mieszkania studenckie

Dla osób wybierających niezależność i komfort oddajemy do dyspozycji apartament jednoosobowy - aneks kuchenny ze zmywarką, własna łazienka z pralką, dostęp do internetu (WiFi/LAN). Za dopłatą istnieje możliwość zamieszkiwania apartamentu z inną osobą. Wyżywienie we własnym zakresie. Apartament dostępny dla osób w wieku od 18 lat.
Ceny - Apartament jednoosobowy

W naszej ofercie dodatkowo proponujemy apartament biznesowy. Własny apartament hotelu trzy gwiazdkowym, w pokoju z wyposażeniem standardowym. Aneks kuchenny z niezbędnymi akcesoriami, własna łazienka oraz inne dodatkowe wyposażenie. Wiek uprawniający do rezerwacji pokoju to min. 18 lat.
Ceny - Apartment biznesowy

Na życzenie możemy zapewnić również zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach biznesowych - zapytanie prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszenioywm.

Transfer
Za opłatą chętnie zorganizujemy Państwu transfer podczas przybycia z lotniska lub dworca oraz podczas odjazdu.




Kursy języka niemieckiego w Niemczech

 

Kolonie językowe do niemiec

  
© German Course Berlin
BWS Berlin - Friedrichstraße 101-102 - 10117 Berlin-Mitte - Germany - Tel: +49 (0)30 280 939 33

Datenschutzerklärung